Muzikos klubas „Tamsta“

Raul Midon

064Gyvos muzikos klubas „Tamsta" gyvuoja jau 10-ąjį jubiliejinį sezoną.

Per devynerius gyvavimo metus „Tamsta" tapo mylima gyvos muzikos mėgėjų ir atlikėjų vieta. Klubo scenoje gimė nauji talentai, pasirodė Lietuvos scenos grandai, skambėjo įvairiausi muzikos žanrai, improvizacijos ir užsienio svečių kūriniai.

10-ąjį sezoną „Tamsta" žada pateikti dar galingesnę koncertinę programą, kurią sudarys visiškai šviežių ir jau sausakimšas sales renkančių grupių ir dainininkų pasirodymai, netikėti projektai, konkursai. Klubo vairininkai ketina pasirūpinti visų muzikinių skonių publika, tad nuskriaustų neliks.

ts

 

Tikra staigmena turėtų tapti ir įdomūs naujų bei jau pripažintų užsienio kolektyvų koncertai pasisekimo sulaukusiame pasaulinės muzikos koncertų cikle „Tamsta WorldWide". Dešimtojo sezono metu „Tamstos" lankytojų laukia dar daugiau muzikantų viešnagių. Šių koncertų svečiai jau turėjo progą mėgautis populiariųjų „Little Dragon", amerikiečių hiphopo artisto Pigeon John, „Basement Jaxx" balsu vadinamos Vulos Malingos, bei gitaros virtuozo Raul Midón koncertais, danų elektroninio soul dueto „Quadron", atlikėjo Benny Sings, bei grupių „The Heavy", „Tortured Soul", ,,Kate Boy" ir daugybės kitų atlikėjų pasirodymais.

zmones

 

Nuolatinius klubo lankytojus turėtų nudžiuginti jau tradicija tapę įvairiausi renginiai. Vienas jų – nuolat vykstantys lindyhopo vakarai, ne tik sudominantys šiuo šokiu naujokus, bet ir leidžiantys pasijusti tarytum trečiojo - ketvirtojo dešimtmečio Amerikos šokių aikštelėje. Jaunieji muzikantai taip pat turės ne vieną progą parodyti savo talentus tiek gitarų, tiek mušamųjų, tiek efektų pedalų muzikos konkursuose ir, žinoma, vis daugiau gerbėjų kasmet sulaukiančiame jaunų grupių konkurse „Garažas".

Oficialiai svetingiausio ir saugiausio klubo titulais įvertinta „Tamsta" naujajame sezone pažada dar daugiau trankių linksmybių ir jaukių susitikimų, kurių centre – draugiškumas ir daug dėmesio kokybiškiausiai gyvai muzikai iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Kate boy

Tik „Tamstoje" viena scena draugiškai dalijasi tokie scenos vilkai kaip Andrius Mamontovas, „Poliarizuoti stiklai", „Lemon Joy", „Empti", „G&G Sindikatas", ,,Leon Somov & Jazzu" ar „Saulės Kliošas" ir dar negirdėti projektai. Tik čia – šviežiausios užsienio muzikos naujienos. Tik čia visuomet karaliauja gera energija ir gera muzika.

MUZIKA PRASIDEDA ČIA!

  

 

 

 

 

APIE KLUBĄ

Klubas talpina apie 350 žmonių, 180 vietų yra sėdimų.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos kreipkitės telefonais: (8-5) 2124498, +370 698 36121, +370 611 56496, +370 618 18992 arba el. paštu: club@tamsta.com.

 

Asmenys iki 18 metų į klubą įleidžiami tik su tėvų palyda.

 

Klubo 3D foto: http://tamsta.lt/flash/Klubas.swf

 

Video: http://www.youtube.com/user/Tamstamuzika

http://www.youtube.com/user/GarazasTUBE

 

Facebook: Tamstaclub

Skype: Tamstaclub

Twitter: Tamstaclub

 

 

Prev Next

ATOSTOGOS

2015/05/26

Klubas atostogauja iki rudens. Grįšime su trenksmu ir su džiugia nuotaika pradėsime 11-ąjį klubo TAMSTA sezoną, rugsėjo 11 dieną! Nenuskriausime ir krepšinio sirgalių, nes nuo rugsėjo 9-osios tiesiogiai transliuosime ir...

Plačiau

KONKURSAI

2015/05/15

Jaunų grupių konkursas GARAŽAS'15 I VIETA Leaded by Two | Prizas: 1000 € dovanų čekis Roland | Boss prekėms įsigyti muzikos salonuose "Tamsta" II VIETA Bigsuras | Prizas: 500 € dovanų čekis...

Plačiau
Visos naujienos Užsakyti programą