Muzikos klubas „Tamsta“

01

064Gyvos muzikos klubas „Tamsta" devintąjį sezoną pradės su pamiltomis tradicijomis ir trankiomis naujovėmis

Po siautulingos vasaros Vilniaus gyvos muzikos klubo „Tamsta" komanda kviečia saulės pasisotinusius vilniečius, naujakurius ir miesto svečius drauge sutikti naują, jau devintąjį muzikinį sezoną, kuris šiemet prasidės rugsėjo 27 dieną. Šįsyk su rudeniškų gėrybių derliumi į miestą atkeliauja ir dar daugiau muzikinių improvizacijų, svečių iš užsienio bei programas atšviežinusių mylimų Lietuvos scenos atlikėjų.

Per aštuonerius gyvavimo metus „Tamsta" tapo mylima gyvos muzikos mėgėjų ir atlikėjų vieta. Klubo scenoje gimė nauji talentai, pasirodė Lietuvos scenos grandai, skambėjo įvairiausi muzikos žanrai, improvizacijos ir užsienio svečių kūriniai.

Artėjantį sezoną „Tamsta" žada pateikti dar galingesnę koncertinę programą, kurią sudarys visiškai šviežių ir jau sausakimšas sales renkančių grupių ir dainininkų pasirodymai, netikėti projektai, konkursai. Klubo vairininkai ketina pasirūpinti visų muzikinių skonių publika, tad nuskriaustų neliks.

Tikra staigmena turėtų tapti ir įdomūs naujų bei jau pripažintų užsienio kolektyvų koncertai pasisekimo sulaukusiame pasaulinės muzikos koncertų cikle „Tamsta WorldWide". Devintojo sezono metu „Tamstos" lankytojų laukia dar daugiau muzikantų viešnagių. Šių koncertų svečiai jau turėjo progą mėgautis populiariųjų „Little Dragon", amerikiečių hiphopo artisto Pigeon John, „Basement Jaxx" balsu vadinamos Vulos Malingos, danų elektroninio soul dueto „Quadron", atlikėjo Benny Sings, bei grupių „The Heavy", „Tortured Soul" ir daugybės kitų atlikėjų pasirodymais.

Nuo rugsėjo svečiai į „Tamstą" kviečiami kiek neįprastu darbo laiku – nuo antradienio iki šeštadienio. Tad koncertai antradieniais taps šio sezono naujove. Nuolatinius klubo lankytojus turėtų nudžiuginti jau tradicija tapę įvairiausi renginiai. Vienas jų – nuolat vykstantys lindyhopo vakarai, ne tik sudominantys šiuo šokiu naujokus, bet ir leidžiantys pasijusti tarytum trečiojo - ketvirtojo dešimtmečio Amerikos šokių aikštelėje. Jaunieji muzikantai taip pat turės ne vieną progą parodyti savo talentus tiek gitarų, tiek mušamųjų, tiek efektų pedalų muzikos konkursuose ir, žinoma, vis daugiau gerbėjų kasmet sulaukiančiame jaunų grupių konkurse „Garažas".

Oficialiai svetingiausio ir saugiausio klubo titulais įvertinta „Tamsta" naujajame sezone pažada dar daugiau trankių linksmybių ir jaukių susitikimų, kurių centre – draugiškumas ir daug dėmesio kokybiškiausiai gyvai muzikai iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Tik „Tamstoje" viena scena draugiškai dalijasi tokie scenos vilkai kaip Andrius Mamontovas, „Poliarizuoti stiklai", „Lemon Joy", „Empti", „G&G Sindikatas" ar „Saulės Kliošas" ir dar negirdėti projektai. Tik čia – šviežiausios užsienio muzikos naujienos. Tik čia visuomet karaliauja gera energija ir gera muzika.

MUZIKA PRASIDEDA ČIA!

  

APIE KLUBĄ

Klubas talpina apie 350 žmonių, 180 vietų yra sėdimų.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos kreipkitės telefonais: (8-5) 2124498, +370 698 36121, +370 611 56496, +370 618 18992 arba el. paštu: club@tamsta.com.

 

Asmenys iki 18 metų į klubą įleidžiami tik su tėvų palyda.

 

Klubo 3D foto: http://tamsta.lt/flash/Klubas.swf

 

Video: http://www.youtube.com/user/Tamstamuzika

http://www.youtube.com/user/GarazasTUBE

 

Facebook: Tamstaclub

Skype: Tamstaclub

Twitter: Tamstaclub

 

 

Prev Next

ATOSTOGOS

2014/05/15

Klubo TAMSTA 9-asis sezonas baigtas. Klubo komanda išėjo kūrybinių atostogų. Visų lauksime rugsėjo mėnesį naujuose koncertuose, projektuose, konkursuose.. :) Linkime gražios ir muzikalios vasaros!   

Plačiau

Gitaristų konkursas GITARŲ ŠĖLSMAS 2014

2014/02/24

  LAIMĖTOJAI IR PRIZAI Rock/Blues kategorija: 1 VIETA Enrikas Slavinskis - Gibson SG STANDARD Heritage Cherry2 VIETA Rokas Skaržinskas - ORANGE Amplifier prizas - Rokas Skaržinskas3 VIETA Gintaras Jazdauskas DUNLOP JOE BONAMASSA Signature...

Plačiau
Visos naujienos Užsakyti programą